תיקון טלוויזיות ומסכים

שירותי תיקון טלוויזיות ומסכים נועד לתת מענה לשברים, בעיות ותקלות במכשירים אלו.
המסך הוא היחידה האלקטרונית החשובה ביותר בטלוויזיות ובמחשבים – זהו החלק המרכזי במכשירי החשמל הללו, שבלעדיו הם לא יהיו שווים הרבה. למעשה, ללא המסך לא נוכל לצפות בטלוויזיה או לעבוד מול מחשב. לכן, ישנה חשיבות רבה לפעולה רצופה של המסך, ללא תקלות חוזרות ונשנות.

מעבדת Laptop Lab מתקנת טלוויזיות ומסכים של היצרנים המובילים בשוק, ביניהם: Sony, Toshiba, Fuji, Fujitsu, NEC, Metz, Samsung, Philips, MAG, Pilot, KDF, AEG, AKAI, AOC, BENQ, GRUNDIG, Haier, Hitachi, Huindai, JVC, Teac, LG, Panasonic, Sanyo, Sharp, Viewsonic.

המסכים של היום מבטיחים אורך חיים ממושך ואיכות גבוהה למדי, אך גם הם לא חסינים בפני תקלות. הבעיות אמנם מתרחשות בתדירות נמוכה יותר, אבל כאשר יש תקלה במכשיר, לרוב היא לא תהיה פשוטה ותצריך בדיקה של איש מקצוע המבין בתחום, עם העדפה למומחה בשירותי תיקון טלוויזיות ומסכים. אדם החסר את הידע או הניסיון המתאימים שינסה לטפל בבעיה, עשוי רק להזיק יותר למכשיר ולהפוך את התקלה לחמורה בהרבה. במקרים רבים איש מקצוע יכול לפתור את הבעיה בצורה מהירה ויעילה יותר, אשר תבטיח עבודה תקינה ואיכותית של מכשיר למשך תקופה ממושכת.

מעטים ממשתמשי הטלוויזיה והמחשבים ינסו לפתור בעצמם תקלות במסך – ובצדק. המסך מהווה לא רק את אחד הפריטים המורכבים ביותר שנמצאים בבית, אלא גם את אחד היקרים שבהם. מסיבה זו, רבים יעדיפו שלא להתעסק בעצמם בעבודת התיקון אלא ישאירו את ה'משימה' לאדם בעל ניסיון וידע בתחום.

שירותי תיקון מקצועיים לטלוויזיות ומסכים

במעבדת Laptop Lab מתבצעים מידי יום תיקונים של מסכי טלוויזיות ומסכי מחשב מכל הסוגים והיצרנים. שירותי תיקון טלוויזיות ומסכים במעבדה שלנו כוללים בין השאר:

  • תיקון בעיות חשמל במסך
  • איתור תקלות בספק הכוח של המסך
  • החלפת תאורה אחורית
  • החלפת מסך במידת הצורך
  • שיפוץ ותיקון חומרה במסך עצמו (לוח אם, לוח T-CON וכדומה)
  • תיקון בעיות תצוגה
  • ושירותים נוספים…

אנשי מעבדת Laptop Lab מכירים לעומק את רוב סוגי המסכים שקיימים היום ומספקים שירותי תיקון טלוויזיות ומסכים ברמה גבוהה ובמקצועיות רבה. השירות ניתן הן למסכים ישנים והן למסכי LCD, פלזמה, LED וכדומה.

מעוניינים בשרותי תיקון מקצועיים לטלוויזיות ומסכים?

המומחים שלנו עומדים לשרותכם:

בטלפון: 054-6833430

במייל: support@laptop-lab.co.il

או באמצעות טופס יצירת קשר!